Galeria kończy rozbudowę! Otwarcie już 6 grudnia!

1844
wyświetlenia

Prace budowlane trwające już od dobrych kilku miesięcy na placu po Starym Młynie dobiegają końca. Nowowybudowany kompleks ma już swoich najemców. Jako pierwsi zdradzamy co będzie znajdować się w nowej części Galerii Słupeckiej.

 Media Expert na 450 metrach

 Nie Castorama i nie salon Porsche zajmie największą powierzchnię w nowej części Galerii. Nową siedzibę będzie miał tam sieciowy elektromarket Media Expert. Sklep do tej pory mieścił się w budynku po „Lotosie” na Placu Bohaterów Warszawy. Nowa lokalizacja będzie spełniała wszelkie standardy nowoczesnego sklepu – zarówno pod względem jakości obsługi,wyboru asortymentu po aranżację sklepu. Najprawdopodobniej oferta sklepu będzie poszerzona na wiosnę. Przed budynkiem zostanie będzie zlokalizowana ekspozycja zewnętrzna z asortymentem do pielęgnacji ogrodu, oraz skuterami czy quadami. Otwarcie nowego punktu Media Expert już 6 grudnia. Będzie więc można liczyć na atrakcyjne promocje przedświąteczne. Wkrótce zaprezentujemy pierwsze zdjęcia z wnętrza sklepu.

 Pyszne wędliny w najlepszej jakości

 W nowej części Galerii swoje miejsce znajdzie także jeden z największych i najlepszych zakładów mięsnych w kraju – Gzella. Okrzyknięta przez branżowe gazety – „jednym z filarów polskiej gospodarki” firma rodzinna z Borów Tucholskich od ćwierć wieku specjalizuje się w produkcji najlepszych jakościowo wędlin i mięs. W punkcie trwają ostatnie prace wykończeniowe by 6 grudnia pierwsi klienci mogli zrobić zakupy.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ