Dzień Nauczyciela w przedszkolu w Młodojewie

453
wyświetlenia

W piątek (14.10) odpowiadając na zaproszenie dzieci, pracownicy naszego przedszkola i zebrali się w sali przedszkolnej…a tam niespodzianka.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały specjalny występ. Były piosenki, wiersze oraz podarunki – piękne własnoręcznie wykonane laurki. Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach, przygotowanych przez dzieci z grupy Kotki i Tygryski. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części artystycznej głos zabrała dyrektor Aneta Sompolska – dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Przedszkolaki, które tego dnia wyglądały bardzo elegancko i od rana wręczały swoim paniom kwiatki i laurki, po oficjalnej części złożyły wspólnie życzenia w postaci wierszyka:
„Niech Wam słońce zawsze świeci
Niech Was lubią wszystkie dzieci.
Niech uśmiech na twarzach waszych gości,
A wiatr rozpędza chmury złości.”

Inf Przedszkole w Młodojewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ