Dzień Dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym ( zdjęcia)

660
wyświetlenia

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupcy zorganizowała wyjątkowe wydarzenie dla wychowanków SOSW w Słupcy.

We wtorek 2 czerwca 2026 roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbył się wyjątkowy Dzień Dziecka, zorganizowany przez Radę Rodziców. Był to dzień pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy, który na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych. Na uczestników czekało wiele atrakcji, które sprawiły dzieciom ogromną radość. Nie zabrakło zabaw, oraz dmuchanych atrakcji, które cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem przez cały dzień.
Szczególne podziękowania kierujemy do Burmistrza Miasta Słupcy, który swoją obecnością zaszczycił naszą uroczystość. Spotkanie z włodarzem miasta było dla dzieci i organizatorów wyrazem życzliwości, wsparcia oraz zainteresowania sprawami najmłodszych mieszkańców. Jego obecność nadała temu wydarzeniu wyjątkowy charakter i była dla nas niezwykle cennym gestem.
Serdecznie dziękujemy również druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowie za obecność, pokaz sprzętu oraz poświęcony czas. Jak zawsze wzbudzili ogromne zainteresowanie i zachwyt wśród dzieci.
Wyrazy wdzięczności składamy także Katarzynie Jabłońskiej „TAKIE AKCJE ANIMACJE „ za wspaniałą zabawę, zaangażowanie oraz stworzenie niezapomnianej atmosfery pełnej uśmiechu i pozytywnej energii.
Dziękujemy firmie HOPLAND z Witkowa za zapewnienie dmuchańców i atrakcji, które dostarczyły dzieciom wielu niezapomnianych chwil oraz mnóstwa radości.
Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy również do sponsorów – Anny i Mariusza Chojnackich – za okazane wsparcie i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Dzięki takim ludziom możliwe jest tworzenie pięknych wspomnień i wywoływanie szczerych uśmiechów na twarzach dzieci.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do uczniów-wolontariuszy oraz dyrekcji i nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy. Obecność młodych wolontariuszy, ich życzliwość, otwartość i uśmiech sprawiły, że dzieci mogły jeszcze pełniej cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Dziękujemy za poświęcony czas, wielkie serca oraz piękny przykład bezinteresownej pomocy i wrażliwości na potrzeby innych.
Słowa uznania i wdzięczności dla wszystkich Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację Dnia Dziecka. Dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie, pomoc w przygotowaniach oraz wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Dzięki Państwa pracy, życzliwości i otwartym sercom udało się stworzyć wyjątkową atmosferę pełną radości, bezpieczeństwa i niezapomnianych chwil dla naszych dzieci. To właśnie wspólne działanie pokazuje, jak wiele można osiągnąć, gdy łączy nas jeden cel – szczęście i uśmiech dzieci.
Wszystkim osobom, instytucjom i sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego Dnia Dziecka, składamy serdeczne podziękowania. Dzięki Państwa życzliwości, otwartym sercom i zaangażowaniu mogliśmy wspólnie podarować dzieciom dzień pełen szczęścia, beztroski i niezapomnianych emocji.

Rada Rodziców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ