Dzień Absolwenta w ZSOiZ w Zagórowie

263
wyświetlenia

W piątek 29 kwietnia 2022 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie pożegnał tegorocznych Absolwentów. W trakcie uroczystości zostały wręczone wyróżnienia dla najlepszych uczniów, oraz nagrody i dyplomy za działalność na rzecz szkoły.

Zgodnie z tradycją szkoły pani dyrektor Małgorzata Iwanicka wręczyła Absolwentom Pamiątkowe Medale. Za najlepsze wyniki w nauce medale otrzymały: Paulina Wilczewska kl. 3LO, Sonia Jasińska kl. 4TOT i Damian Kubicki kl. 4TE. Pamiątkowe Medale za reprezentowanie szkoły i pracę na jej rzecz otrzymali: Julia Jasińska kl. 3LO, Weronika Menesiak kl. 4TOT i Mateusz Bączkowski kl. 4TE.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Kl. 3 LO:
Paulina Wilczewska, Martyna Bilska, Wojciech Wróbel, Martyna Kierzek, Mateusz Krawczyński, Liwia Kaźmierczak, Marcin Szewczyk, Paulina Grzelewska
KL.4TE:
Damian Kubicki, Kacper Nowaczyk i Michał Struszczyk
Kl. 4TOT
Sonia Jasińska

Voucher na 30 tys. na studia licencjackie na wybranym kierunku z Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu z rąk  Agnieszki Matuszczak – dyrektor zarządzająca oraz Tomasza Górskiego – kanclerza uczelni otrzymała za reprezentowanie szkoły Julia Jasińska III LO

Swoją obecnością zaszczyciła nas duża liczba rodziców, na ręce których pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania i listy gratulacyjne.

Nagrody dla absolwentów roku 2022 wręczył członek Zarządu Powiatu Słupeckiego p. Andrzej Bernat.

Uroczystość uświetnił występ zespołu Kostanecki Band pod opieką Jacka Przydrygi i Romana Jasiczka oraz zespołu Paranoja pod opieką Daniela Słowińskiego.

Życzymy Absolwentom powodzenia na maturze i sukcesów w życiu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ