Dzieci z Przedszkola „Bajka” i „Misia Uszatka w Bibliotece Pedagogicznej w Słupcy – Ferie z Biblioteką

150
wyświetlenia

Centrum Doskonalenia Nauczycieli Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Filia w Słupcy zorganizowała zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym z okazji minionych ferii zimowych.

Zaproszenie zostało skierowane do słupeckich przedszkoli : Przedszkola Bajka oraz Przedszkola Miś Uszatek. Nauczyciele-bibliotekarze przygotowali bogatą i atrakcyjną ofertę zajęć na temat: „ Lecimy
w kosmos” oraz „Przygody pajacyka z przedszkolnego kącika”.
Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Bajka w Słupcy z zainteresowaniem wyruszyły w kosmiczną podróż, poznały wiadomości dotyczące przestrzeni kosmicznej oraz kodowały kosmiczną rakietę.
W drugim tygodniu ferii przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Bajka w Słupcy oraz z Niepublicznego Przedszkola Miś Uszatek w Słupcy poznały „Przygody pajacyka z przedszkolnego kącika”, ucząc się przy tym dobrych i złych zachowań. Wspólnie rozwiązywali zabawy interaktywne i układali pajacyka z origami.
Przedszkolaki mieli okazję do nauki przez zabawę. CDN PBP Filia w Słupcy zaprasza na kolejne atrakcje nie tylko podczas ferii, ale przez cały rok.

Anna Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ