Czy znasz popularne gadżety, które nigdy nie wyjdą z mody?

134
wyświetlenia
Coffee-cup with white copy space, isolated on white

Dla wielu osób kawa to pierwsza rzecz, o jakiej zdążą pomyśleć zaraz po przebudzeniu się i wstaniu z łóżka. Ponadto, jest to też pierwsza rzecz, o jakiej myślą pracownicy zaraz po wejściu do biura. Kawa smakuje świetnie, jeśli pijemy ją w swoich ulubionych kubkach. Takimi naczyniami mogą stać się kubki firmowe, na których widnieje logo miejsca pracy. Oczywiście, nie mogą to być toporne ceramiczne kubki, które swoim kształtem przypominają najtańsze naczynia do kupienia w sklepach z najprostszymi grafikami, które niekoniecznie przypadają do gustu. Dużo lepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy będzie wykorzystanie solidnych, stylowych kubków, które przełożą się na znacznie lepszą relację biznesową oraz efektywniejszych pracowników.

Kubek reklamowy – ponadczasowy, praktyczny i inspirujący

Kubek wydaje się być przedmiotem codziennego użytku, dość zwykłym, niczym niewyróżniającym się. Niestety, wiele osób jest w błędzie myśląc o nim w ten sposób. Przez to, że jest to przedmiot praktycznie i często wykorzystywany w naszych domach, w biurach i nie tylko, jest to też wspaniały nośnik reklamy. Nie ma się więc co dziwić, że kubek reklamowy jest jednym z najczęściej wybieranych produktów promocyjnych.

Co ciekawe, kubek nie musi być tylko jednego rodzaju, przez co różniłby się wyłącznie grafiką od innych. Wcale nie, to nie te czasy. Obecnie, mając do dyspozycji wiele możliwości, na rynku znajdziemy kubki ceramiczne, termiczne, emaliowane, z bambusa, z łyżeczką i wiele innych ciekawych produktów tego typu. Sprawia to, że wybór konkretnego kubka, na którym znajdzie się grafika promująca firmę jest znacznie prostszy.

Jeśli swoją reklamę będziesz kierował do osób lubiących podróże albo do matek z małymi dziećmi, warto postawić na kubek termiczny. Można w nim przenosić ciepłą kawę oraz herbatę. W sytuacji, kiedy planujesz obdarować swoich pracowników niewielkimi upominkami, wystarczy kubek ceramiczny. Możesz zadbać o to, aby posiadał ciekawą, choć wygodną rączkę lub miał inny kształt, niż te tradycyjne.

Smycze do kluczy i nie tylko

Kolejnym popularnym gadżetem, który pojawia się często na targach, jest smycz. Smycz to kawałek materiału tworzący coś na kształt naszyjnika ze specjalnymi metalowymi wstawkami. Dzięki nim możesz przyczepić klucze od domu, od samochodu czy jeszcze inne do smyczy. Nie zgubisz ich wtedy tak łatwo, jak bez. Jest to coś na kształt charakterystycznej cechy, dlatego później znacznie łatwiej jet je znaleźć, ogłaszając się w Internecie.

Koszulki, czapki z daszkiem

Koszulka z logo firmy? Kto tego nie zna! Jeśli pracujesz w branży, która często się ogłasza, która musi pokazać się w czymś nawiązującym do biznesu – koszulki czy czapki z daszkiem są bardzo często wybierane. Paradując z logo firmy na piersi czy na plecach jesteś równocześnie pracownikiem, jak i ambasadorem marki. Często osoby z zewnątrz również posiadają czapki z daszkiem z logo konkretnej marki. Choć o tym nie wiedzą, stanowią żywą reklamę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ