Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Marią Rotkiel

634
wyświetlenia

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy 26 stycznia zaprasza na spotkanie z Marią Rotkiel. Bezpłatne wejściówki do odebrania w bibliotece.

MARIA ROTKIEL to psycholog, terapeutka rodzinna, terapeutka par, terapeutka dzieci i młodzieży, trenerka motywacyjna rozwoju zawodowego i osobistego, terapeutka poznawczo – behawioralna, doradca zawodowy i osobisty, publicystka.
Od ponad 20 lat prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym i motywacyjnym. Prowadzi między innymi terapię uzależnień, terapię zaburzeń nastroju i terapię rodzinną w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz emocjami, treningi rozwoju kompetencji zawodowych oraz szkolenia pedagogów i nauczycieli, warsztaty interwencji kryzysowej, terapii poznawczo – behawioralnej, terapii grupowej oraz terapii par i rodzinnej.
Autorka poradników psychologicznych, ekspert w mediach oraz kampaniach społecznych.
Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji przedsięwzięcia grantowego KULTURAlna Biblioteka, finansowanego z projektu Kultura bez Barier.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ