Biblioteka Pedagogiczna w Słupcy poleca… Uważne rodzicielstwo : wychowaj dziecko na świadomego, pewnego siebie i czułego człowieka / Susan Stiffelman

235
wyświetlenia

Szukając książki…

„Dla dzieci, które wychowujemy i dla tych, które mieszkają w naszych sercach, aby miały szansę odkryć, że świat daje im możliwości, by bawić się, tańczyć i jaśnieć”- tymi słowami zaczyna się książka Susan Stiffelman Uważne rodzicielstwo : wychowaj dziecko na świadomego, pewnego siebie i czułego człowieka. Terapeutka i pedagog zajmuje się zagadnieniem rodzicielstwa, jest uznawana za ekspertkę w zakresie pedagogiki rodzicielskiej. Dlatego jej rady i wsparcie potrzebne są rodzicom, a znajdą je sięgając po rzeczową, mądrą i praktyczną książę, dzięki której wychowanie dzieci stanie się dużo łatwiejsze.
Praktyczny przewodnik po świecie bardziej uważnego rodzicielstwa ukazuje miłość, jaką autorka obdarza rodziny, z którymi pracuje, oferuje mnóstwo spostrzeżeń i informacji, które pozwolą rodzicom zrozumieć, co znaczy wieść spełnione i szczęśliwe życie w rodzicielstwie. Ekspertka oferuje unikatowe podejście do wychowania, dzieli się niezwykle praktycznymi spostrzeżeniami i radami, które pomogą rodzicom stworzyć solidne podstawy budowania prawdziwie kochającej i pełnej współczucia więzi z dziećmi.
Przystępnie i z niezwykłą dbałością napisany poradnik otworzy serce i umysł na codzienne budowanie relacji z dzieckiem, przepełnionej akceptacją, wkraczając na drogę głębokiej przemiany i bliskości. Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla rodziców, ale mogą skorzystać z niej także nauczyciele, wychowawcy, czy terapeuci.

Anna Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ