Biblioteka Pedagogiczna w Słupcy poleca… Sztuka komunikacji : w drodze do sukcesu / Dale Carnegie ; przekład: Krzysztof Krzyżanowski.

167
wyświetlenia

Szukając książki…

Chcesz dowiedzieć się jak zaplanować swoją wypowiedź, usuwać bariery w komunikacji, aktywnie słuchać, przygotowywać i wygłaszać przemowy? Koniecznie sięgnij po książkę Dale Carnegie’a „Sztuka komunikacji : w drodze do sukcesu”.
W obecnych czasach komunikacja to podstawowy czynnik decydujący o tym, czy ktoś poniesie sukces, czy raczej porażkę. Zdolności skutecznego porozumiewania się z innymi posiadają wszyscy wielcy przywódcy świata polityki, czy nauki. Jednak te umiejętności nie zawsze muszą być wrodzone. Może je posiąść każdy, komu na tym zależy. Pomocna w tym procesie może okazać się ta książka, dzięki której możesz poznać strategie pozwalające zwiększyć skuteczność wypowiedzi, doskonalić umiejętności komunikacji ustnej oraz nauczyć się naprawdę słuchać tego, co ktoś do Ciebie mówi. Poradnik ten pozwoli rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne, poznać strategie dotyczące skuteczności wypowiedzi, pomoże poprawić umiejętność wystąpień publicznych. Dzięki tej książce nauczysz się słuchać, odkryjesz mowę ciała oraz przyswoisz zasady klarownego i zwięzłego komunikowania się na piśmie.
„Sztuka komunikacji : w drodze do sukcesu” zawiera cenne wskazówki dla osób chcących zgłębić tajniki skutecznej komunikacji, jest napisana w sposób prosty i zrozumiały, poparta jest licznymi przykładami, które mogą się przydać podczas pisania e-maili, tworzenia prezentacji, czy podejmowania dyskusji. Dołączony jest do niej również dodatek zawierający zasady autora Dale’a Carnegiego, które każdy z nas powinien wcielić w życie.

Anna Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ