Biblioteka Pedagogiczna w Słupcy poleca… „Energia kolorów : usuń blokady i uzdrów życie na wszystkich poziomach” / Dougall Fraser

162
wyświetlenia

Szukając książki…

Nie zdajemy sobie sprawy jaką rolę w naszym życiu odgrywają kolory. Autor książki „Energia kolorów : usuń blokady i uzdrów życie na wszystkich poziomach” Dougall Fraser postanowił nam to udowodnić i pokazać, jak wykorzystać moc kolorów, która drzemie w każdym z nas oraz otaczającym nas świecie.
Dougall Fraser to jasnowidz, kosmiczny coach, popularny bloger. W swym dziele pragnie udzielać nam wskazówek jak stać się najlepszą wersją siebie oraz co jest źródłem mocy i sukcesu. Ta książka to przewodnik po energii barw, z której możemy świadomie korzystać. Autor wyjaśnia, jak można oczyścić się duchowo, ustalić sobie właściwe cele, uczynić swój dom ostoją szczęścia i spokoju, poznać prawdę o sobie, czy odnaleźć się w pozycji lidera. A to wszystko za pomocą kolorów! Dzięki temu podręcznikowi dowiemy się, że kolor to coś więcej niż cieszące oko zjawisko, odkryjemy ich potęgę i potencjał.
Książka to przewodnik ku najlepszej, najodważniejszej i najjaśniejszej wersji siebie, bowiem „Moc jest z nami od zawsze – musimy tylko sami się jej nauczyć”. Autor przedstawia nam proces wykorzystania każdej z barw. W poszczególnych rozdziałach analizuje kolejne barwy, ich właściwości oraz przytacza historie osób, którzy zastosowali kolory, aby wprowadzić w swoim życiu pozytywne zmiany. D. Fraser krok po kroku prezentuje jak włączyć kolory do swego życia poprzez wykorzystanie szeregu technik, ćwiczeń, afirmacji, rekwizytów. Nie pozostaje nam nic innego, jak nadać swemu życiu barw i sięgnąć po książkę „Energia kolorów : usuń blokady i uzdrów życie na wszystkich poziomach”.

Anna Nowak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ