Bardziej „Cool” niż Wymiatacze

2497
wyświetlenia

Trening czyni mistrza, a umiejętności zawodników Amatorskiej Ligi Bowlingowej systematycznie idą w górę. Świadczą o tym coraz bardziej wyrównane spotkania i minimalne różnice punktowe pomiędzy drużynami. Za nami 14 kolejka.

Szpadyzory: LPS Piotrowice

W pierwszym pojedynku rywalizowały Szpadyzory, oraz drużyna LPS Piotrowice. Ekipa zajmująca ostatnie miejsce w tabeli nie poddała się bez walki i po pierwszej rundzie przegrywała zaledwie 7 punktami. Jednak w kolejnych rzutach LPS znacznie odskoczył swoim rywalom, być może dlatego, że odpowiedni rytm gry złapała zawodniczka ekipy z Piotrowic Wioletta Tylman. W ostatniej rundzie strat Szpadyzorom nie udało się odrobić i LPS wygrał 858:742. Bardzo ciekawie zapowiada się ich mecz z Niepodległymi w następnej kolejce.

M&M : Orion Team

Równolegle dziewczyny z M&M podjęły walkę z miejscowym Orion Teamem. Mecz był bardzo wyrównany, jednak ostatecznie to Orion okazał się lepszy, ale wygrał minimalną różnicą punktów. O zwycięstwie zadecydował spokój Olka Klibra, który dobił swój decydujący rzut i gospodarze mogą dopisać sobie kolejne trzy punkty w tabeli. Dziewczyny z M&M na mają czego żałować, ponieważ przez całe spotkanie były na prowadzeniu.

Więcej w najnowszym numerze Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ