Asp. sztab. Dariusz Nowicki nowym Kierownikiem w KPP Słupca!

199
wyświetlenia

Komendant Powiatowy Policji w Słupcy wręczył asp. sztab. Dariuszowi Nowickiemu rozkaz mianujący go na stanowisko Kierownika Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KPP w Słupcy. Policjant obejmie stanowisko z dniem 1 września 2022.

Asp.sztab. Dariusz Nowicki pracuje w słupeckiej Policji od 19 lat. Na stałe związany jest z Wydziałem Prewencji KPP w Słupcy. Służbę zaczynał w Zespole Patrolowo -Interwencyjnym, następnie pracował w Zespole ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz na Jednoosobowym Stanowisku ds. Prewencji Kryminalnej . Od 2019 r. był Zastępcą Dyżurnego na stanowisku kierowania. Od września będzie kierował dużym zespołem funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego.

Z wykształcenia jest pedagogiem, pasjonuje się historią oraz wschodnimi sztukami walki. Posiada stopień 2KYU (brązowy pas) w Karate Kyokushinkan. Jest też instruktorem samoobrony, samoobrony dla osób niepełnosprawnych oraz instruktorem techniki i taktyki interwencji.

W roku 2013 z dwoma kolegami z KPP w Słupcy napisał książkę „ZAWSZE WIERNI. Dzieje Policji Państwowej na Ziemi Słupeckiej w latach 1919 – 1939”. W 2022 wydał wspólnie z Radosławem Napierałą „Vademecum samoobrony dla klas mundurowych o profilu policyjnym”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ