Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka, Beata Kozidrak wystąpią w czerwcu i wrześniu w powiecie słupeckim

786
wyświetlenia

W kwietniu mieszkańców powiatu słupeckiego czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie nad Wartą spodziewać się będziemy mogli stałych fragmentów, tak bardzo lubianych przez wszystkich miłośników historii. Będą bitwy wojów, będą wykłady, koncerty słowiańskich zespołów (m.in. Percival, Daj Ognia).
Tegoroczną edycję festiwalu postanowiono wzmocnić nazwiskami, które z pewnością przyciągną do Lądu nie tylko fanów naszego wydarzenia, ale i muzyki – o światowym poziomie.
3 czerwca (w sobotę) w lądzkim kościele wystąpi dla Państwa na nasze zaproszenie Stanisław Soyka ze swoim kwartetem!
Dzień później – w niedzielę 4 czerwca na finał festiwalu wystąpi artystka najwyższej klasy – Anna Maria Jopek, w towarzystwie znakomitego Roberta Kubiszyna!
Dwa specjalnie przygotowywane koncerty pięknie wkomponują się w klimat naszego festiwalu jak i miejsca, w którym będą się odbywać. Wstęp oczywiście będzie darmowy! Więcej szczegółów dotyczących programu festiwalu (wzbogaconego wieloma nowościami) wkrótce…

W niedzielę 3 września podczas Dożynek w Młodojewie zagra królowa polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak i jej BAJM!
Ale to nie wszystko, po koncercie Bajmu – młodszą część publiczności zapraszamy na występ niekwestionowanego lidera polskiej muzyki klubowej – DJ’a Hazela.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ