Pracownicy szpitala uważają postępowanie starosty Bartkowiaka za skandaliczne!

1363
wyświetlenia

Szanowni Państwo – pozwalam sobie w imieniu pracowników SPZOZ w Słupcy przesłać list otwarty personelu naszego szpitala w sprawie skandalicznego potraktowania przez Starostę Słupeckiego Jacka Bartkowiaka wraz z Zarządem Powiatu dotychczasowego Dyrektora dr n.med. Rafała Spachacza. (w załącznikach) – Piotr M. Czerwiński-Mazur

List otwarty – list otwarty

List poparcia pracowników – LIST POPARCIA 24 lutego 2021 r.

8 KOMENTARZE

  1. Proponujemy pilne sprawdzenie rozliczenia przez Starostę dotacji za 2019 i 2020 oraz terminów na doposażenie szpitala i będzie wszystko jasne !

  2. Społeczeństwo powiatu słupeckiego chce uruchomienia nowego skrzydła szpitala. Jeżeli p. Spachacz nie chciał tego zrobić, to niech zrobi to następca. Nas nie interesują niejasne zagrywki p. Spachacza i niespełnione ambicje p. Czerwińskiego-Mazura. Dziękujemy za dotychczasową pracę, a teraz chcemy leczyć się w nowej części budynku. Pękło 28 baniek, a po korytarzach chula wiatr. Dziwię się, że starosta tak długo brał na siebie ciosy za cudzy opór. A zarzut, że uruchomienie nowej części ma być PR-ową zagrywką nie nadaje się nawet do komentowania.

    • Spokojnie, wkrótce mam wielką nadzieję że przyjdą do Starostwa odpowiednie kontrole to się wszystko dowiesz. Spokojnie poczekaj.

    • A może ktoś odpowie sobie na pytanie kto z kadry medycznej lekarskiej i pielęgniarskiej będzie pracowal w nowej części szpitala skoro już teraz mamy ogromne braki ….? Hallo pandemia dobiega końca, zaczynają obowiązywać przepisy z przed pandemii I na jedną pielegniarke nie będzie przypadało full pacjentów jak do tej pory… wraca prawo norm zatrudnienia.
      Zachęcanie poprzez stypendia nowych pielęgniarek ,pielęgniarzy. Wszystko fajnie . Czy ktoś pomyślał o wieloetniej pracy osób związanych ze szpitalem przez kilkanaście lat. I brakiem godnej płacy . Za chwilę personel upomni się i swoje bo też chcemy godnie żyć moc pracować w jednym zakładzie pracy. A nie w kilku szpitalach by móc zarobić te krocie ,których nikt na oczy nie widział A słyszał w TV.

  3. 3/4 zatartego personelu pracujacego za karę i traktowannia jak g….. za przeproszeniem nie wspomnę o odbijaniu pacjentów do innych szpitali na podstawie badań wyssanych z palca.O kompetencjach nie ma nawet o czym gadać umieralnia i tyle.Bezkarne owieczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ